TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

ETZT 2018: Warszawa zaprasza na konferencję
TransInfo.pl - Opublikowano: 03.09.2018 09:30:27
ETZT 2018: Warszawa zaprasza na konferencję

Już niedługo rozpocznie się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (15-22 września), którego zakończeniem będzie Europejski Dzień bez Samochodu oraz Dni Transportu Publicznego.

W tym roku hasło przewodnie ETZT brzmi "Przesiądź się i jedź". Komunikacja miejska może być doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy chcą się poruszać po wielkim mieście: szybko, wygodnie, bezpiecznie i ekologicznie. Zamiast wsiadać rano do samochodu, lepiej przespacerować się na najbliższy przystanek.

O tym jakie kierunku rozwoju transportu powinna obrać stolica rozmawiać będą również eksperci. W poniedziałek, 17 września, o godz. 9.30 w sali Rudniewa Pałacu Kultury i Nauki rozpocznie się konferencja "Mobilna Warszawa. Zrównoważony Transport".

Warszawska konferencja

Całodniowe wydarzenie podzielone zostało na trzy części każdorazowo wieńczone debatą. W pierwszej, po otwarciu konferencji przez Renatę Kaznowską, wiceprezydent m.st. Warszawy, przewidziano wystąpienia dotyczące Planu mobilności oraz opracowywanego, nowego Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego m.st. Warszawy. W drugiej części przedstawiciele Zarządu Transportu Miejskiego mówić będą o wpływie transportu publicznego na harmonijny rozwój aglomeracji warszawskiej, działaniach ukierunkowanych na jakość komunikacji miejskiej oraz taryfie biletowej warunkującej działania miasta i gmin podmiejskich. Ostatnia odsłona konferencji poświęcona będzie miejskiej przestrzeni i jej wpływie na miejski transport.

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednakże obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Formularz zgłoszenia oraz pełny program wydarzenia można znaleźć tutaj.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzone są do środy, 5 września.

Dla kreatywnych

W sobotę i niedzielę, 15-16 września, na początku Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu na terenie warsztatów MZA przy ulicy Włościańskiej 52 odbędzie się wydarzenie Ekokreatywna Warszawa. Impreza, współorganizowana przez Fundację Ośrodka Edukacji Ekologicznej i Miejskie Zakłady Autobusowe, poświęcona będzie ekologii, zrównoważonemu transportowi, recyklingowi, upcyklingowi (tj. formie przetwarzania odpadów, po której powstają produkty o wartości wyższej niż surowce do nich użyte) oraz rękodziełu. Szczegóły TUTAJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
ETZT
UM Warszawa
ZTM Warszawa
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....