TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

ETZT 2018: Warszawa jest EkoKreatywna - 15-16 września
TransInfo.pl - Opublikowano: 11.09.2018 16:30:42
ETZT 2018: Warszawa jest EkoKreatywna - 15-16 września

Stolica rozpoczyna Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu od nowego wydarzenia pod nazwą "EkoKreatywna Warszawa, które odbędzie się w weekend 15-16 września.

Gry miejskie, warsztaty, kawiarenki, pokaz zabytkowych pojazdów, zaproszenia na rejs do Serocka – to wszystko i wiele innych rzeczy będzie się działo w weekend 15-16 września w zajezdni autobusowej przy ul. Włościańskiej 52. Zapraszamy w sobotę i niedzielę od godziny 11.00.

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu to doskonała okazja, by porozmawiać o ekologii oraz zastanowić się, jakie miejsce w dbaniu o środowisko może i powinna zajmować komunikacja miejska. Pomagają w tym wydarzenia takie jak EkoKreatywna Warszawa, które już w najbliższy weekend odbędzie się w budynkach zajezdni MZA przy ul. Włościańskiej 52. Program jest niezwykle bogaty.

Plany MZA

W ramach forum City Mobility przedstawione zostaną plany "eko-zajezdni" – należącej do MZA zajezdni Redutowa oraz powstającej zajezdni Tramwajów Warszawskich Annopol, uczestnicy dowiedzą się jak ekologiczny i zintegrowany transport publiczny wpływa na podwyższenie poziomu życia mieszkańców aglomeracji warszawskiej, a także na czym polega budowa zielonych torowisk tramwajowych.

Wszyscy ekokreatywni będą mogli w sobotę i niedzielę wziąć udział w warsztatach naukowych. Chętni dowiedzą się, dlaczego warto jeździć komunikacją miejską, a nawet poznają naturalne detergenty.

Jednym z ważnych wyzwań, z jakimi trzeba się dzisiaj zmierzyć jest ochrona pszczół, bez których trudno wyobrazić sobie przyrodę w pełnym rozkwicie. Te pożyteczne owady są tymczasem narażone na wiele zanieczyszczeń, zwłaszcza w mieście. Dlatego podczas wydarzenia EkoKreatywna Warszawa zaplanowano warsztaty "Schronienia dla miejskich pszczół" oraz grę terenową "Poznajcie świat pszczół", która toczyć się będzie w niedzielę na terenie Zajezdni Autobusowej MZA, przy ul. Włościańskiej 52.

Gra miejska

W sobotę na stoisku warszawskiego Zarządu Transportu Miejskiego rozpocznie się z kolei gra miejska "Przesiadaj się i jedź". W sobotę uczestnicy nie tylko będą mogli zarejestrować się do gry, ale również otrzymają pierwsze zadania do realizacji w terenie. Gra prowadzona będzie przez cały Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu.

W kawiarenkach zieleni będzie można poznać zasady udzielania pierwszej pomocy, obejrzeć pokazy florystyczne oraz dowiedzieć się, jak w warunkach domowych założyć miniszklarnię ziołową i warzywną. Warto wybrać się z dziećmi, dla których zaplanowane zostały warsztaty artystyczne "Malowane talerze", "Papierowe kapelusze" czy "Bezcukrowe smakołyki".

WLT dłużej

Z okazji Dni Transportu Publicznego przedłużamy kursowanie Warszawskich Linii Turystycznych. W weekend 22-23 września po raz ostatni będzie można wsiąść na promy oraz wybrać się do Serocka.

Podczas warsztatów EkoKreatywna Warszawa dziesięć podwójnych zaproszeń na rejsy do Serocka. Bilety wygrane w sobotę 15 września będą obowiązywać na rejs 22 września, analogicznie wejściówki wygrane w niedzielę 16 września będzie można zrealizować tydzień później – 23 września. Wszystkich chętnych zapraszamy na stoisko Zarządu Transportu Miejskiego w zajezdni przy ul. Włościańskiej 52 do zabawy z "kołem fortuny".Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
ZTM Warszawa
MZA Warszawa
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....