TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

ETZT 2016: Wrocław z szeroką ofertą
TransInfo.pl - Opublikowano: 15.09.2016 16:17:21
ETZT 2016: Wrocław z szeroką ofertą

Przed nami Europejski Tydzień Mobilności, obchodzony w całej Europie od 16 do 22 września. Tym razem pod hasłem "Inteligentny transport, silna gospodarka". W tegorocznym programie jest święto ulicy św. Antoniego z licznymi atrakcjami, zajęcia dla dzieci, Dzień Otwarty MPK, wielki piknik na trawie na ul. Kazimierza Wielkiego, której fragment przez część niedzieli będzie wyłączony z ruchu. W końcu, na zakończenie Dzień bez samochodu, czyli bezpłatne podróżowanie wrocławska komunikacją miejską.

Dzień Otwarty MPK to nie lada gratka dla miłośników transportu ale i dla najmłodszych. Jak co roku na zajezdni przy ul. Powstańców Śląskich przygotowano masę atrakcji. W planie imprezy będzie szalenie popularna lekcja jazdy tramwajem, wycieczki zabytkowymi składami, pokazy ratownictwa i sprzętu MPK. Wszystko będzie można dotknąć i obejrzeć. Dodatkowo Klub Sympatyków Transportu Miejskiego zaprasza wszystkich wrocławian na przejażdżkę zabytkowym tramwajem Konstal 4N1 z 1960 r. (zwanym potocznie Enusią).

Już w niedzielę 18 września na fragmencie ul. Kazimierza Wielkiego przy Barbarze odbędzie się wielki happening Sztuka #tuiteraz. Ulica Kazimierza Wielkiego, pod Barbarą ? Infopunktem ESK Wrocław 2016, pokryje się trawnikiem o powierzchni 500 metrów kwadratowych. Na tak powstałym terenie zielonym pojawią się leżaki, fotele, pufy, food trucki, badminton i turnball.

Ulica będzie wyłączona z ruchu kołowego w niedzielę, 18 września, w godzinach od 10:00 do 19:00. W tym dniu stanie się przestrzenią całodziennego happeningu dla wrocławian.

Wokół ścisłego centrum i obok miejsca happeningu co 20 minut będzie kursował zabytkowy tramwaj Konstal 4N1 z 1960 r. (zwanym potocznie Enusią). Pasjonaci z Klub Sympatyków Transportu Miejskiego zapraszają na jego pokład.

 Niebieskie tramwaje - zajęcia dla rodzin

Niedzielny poranek w Centrum Sztuki Wro. Filmy animowane i zajęcia twórcze dla dzieci i rodzin. Centrum Wro, ul. Widok 7, godz. 12.30-14.30

Transportowa edukacja dla dzieci

Najmłodsi w ramach obchodów Tygodnia Mobilności od 19 do 21 września mogą wziąć udział w ciekawych zajęciach edukacyjnych w Domu Europy przy ul. Widok 10. Zapisy przyjmowane są przez e-mail: regionalny-infopoint_eu@e.pl lub numerem telefonu 71 32 40 909

Dzień bez samochodu

22 września decyzją Rady Miejskiej we Wrocławiu jazda komunikacją miejską jest bezpłatna. W ten dzień będzie darmowa też godzina korzystania z Wrocławskiego Roweru Miejskiego.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wrocław
MPK Wrocław
ETZT
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....