TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

ETZT 2015: Białystok
TransInfo.pl - Opublikowano: 18.09.2015 11:30:18
Białystok na ETZT 2015

? Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu zainicjowany został przez Komisję Europejską a jego celem jest zachęcenie do zmiany niekorzystnych dla zdrowia przyzwyczajeń i wybrania innych środków podróżowania: chodzenia pieszo, jazdy na rowerze czy korzystania z komunikacji miejskiej ? mówi zastępca prezydenta Białegostoku, Robert Jóźwiak. ? Pamiętajmy, że 22 września jest Europejski Dzień Bez Samochodu. Tego dnia będzie można skorzystać z bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską w Białymstoku. W ramach kampanii w Białymstoku przygotowano szereg atrakcji. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

Festyn 19 września 2015 r. w godz. 10.00 - 14.00, Rynek Kościuszki:

Wystawa 10 autobusów, a następnie ok. godz. 14.00 przejazd autobusów przez miasto. W 4 pierwszych autobusach przewodnicy turystyczni będą opowiadać o mijanych miejscach.

Białostocka Komunikacja Miejska wystawi namiot, w którym obejrzeć będzie można film ?Bezpieczna droga do szkoły? i porozmawiać na temat komunikacji miejskiej.

Komenda Miejska Policji - stanowisko informacyjne oraz możliwość obejrzenia pojazdów policyjnych.

Stoisko edukacyjno-informacyjne ?Nasz Białystok jest Eko? poświęcone funkcjonowaniu systemu gospodarki odpadami komunalnymi w Białymstoku. Na stoisku prowadzone są działania informacyjne poświęcone zasadom prawidłowego segregowania odpadów i sposobom dbania o środowisko naturalne. Prowadzone będą również warsztaty twórczego recyklingu.

Stowarzyszenia ?MY DLA INNYCH? przeprowadzi pokaz uświadamiający niezwykle trudną sytuację osób niepełnosprawnych w autobusach. Białostoczanie będą mogli wczuć się w rolę np. osoby niewidomej i doświadczyć związanych z tym ograniczeń. Dodatkowo każdy, kto przybędzie na festyn, będzie mógł własnoręcznie wykonać pamiątkowy znaczek - przypinkę do ubrania. Nie zabraknie również gier, takich ja np. Twister, Memory czy Domino oraz możliwości budowania ze słomek konstrukcyjnych i wzięcia udziału w działaniach plastycznych.

IMPREZY TOWARZYSZĄCE:

W czasie Tygodnia Zrównoważonego Transportu 15-22 września 2015 r.:

Od 15 do 22 września w stacjach diagnostycznych miejskich spółek komunikacyjnych KPKM, KZK i KPK kierowcy za darmo zbadają jakość spalin w swoich samochodach.

W dniach 15 - 18 września 2015 r. w wybranych szkołach podstawowych przeprowadzona zostanie akcja ?Bezpieczny autobus?. Przedstawienie uczniom zasad dobrego wychowania w komunikacji miejskiej oraz zasad służącym zachowaniu bezpieczeństwa podczas podróży autobusem na przystanku i wewnątrz pojazdu.

20 września 2015 w godz. 12.30 - 14.00 - pokaz sprawności kierowców komunikacji miejskiej oraz dzień otwarty w zajezdniach. Pokaz zorganizowany zostanie na placu manewrowym KPK przy ul. Składowej 7. Po pokazach dzień otwarty na zajezdni autobusowej (KPK, KPKM). Na placu KPK wystawione autobusy obsługujące BKM. O godzinie 12.00 z na Rynku Kościuszki podstawiony zostanie autobus kursujący na trasie Rynek Kościuszki - Zajezdnia KPK.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ETZT
DBS
Białystok

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....