TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Dzień Otwarty nowych przystanków PKM w Gdyni
TransInfo,pl - Opublikowano: 03.12.2017 11:00:07
Dzień Otwarty nowych przystanków PKM w Gdyni

W niedzielę, 10 grudnia 2017 r., zapraszamy do odwiedzania nowych przystanków PKM Gdynia Karwiny i Gdynia Stadion. Pomorska Kolej Metropolitalna organizuje "Dzień Otwarty nowych przystanków PKM w Gdyni". Dla wszystkich osób, które pierwszego dnia funkcjonowania nowych przystanków PKM w Gdyni pojawią się na nich w ww. godzinach czekać będą dodatkowe atrakcje.

Specjalnie na ten dzień organizatorzy przygotowali 2,5 tysiąca pamiątkowych biletów z pierwszego dnia funkcjonowania przystanków PKM Gdynia Karwiny i PKM Gdynia Stadion. Będzie to stylizowany stary bilet kolejowy, ale w nieco większym formacie – tak, aby można było go wykorzystywać na co dzień jako np. zakładkę do książki. Wprawdzie bilet ten nie będzie uprawniał do przejazdu pociągiem (do tego nawet w tym dniu wymagany jest standardowy bilet wystawiony przez przewoźnika – SKM Trójmiasto), ale za to będzie posiadał inną "supermoc"... Otóż... pamiątkowy bilet będzie upoważniał do odbioru w klubie Arka Gdynia biletu na mecz Arki Gdynia z Górnikiem Zabrze (12.12.2017 r., godz. 20:30) w promocyjnej cenie 1 zł, na trybunę GOSiR. Oferta obowiązuje przy założeniu nowego profilu kibica i kończy się wraz z rozpoczęciem meczu lub po wyczerpaniu puli 2.500 promocyjnych biletów. Warto więc pojawić się na nowych przystankach PKM w Gdyni pierwszego dnia ich funkcjonowania, aby dwa dni później za symboliczną złotówkę obejrzeć na żywo ostatni w tym sezonie mecz Arki Gdynia na gdyńskim stadionie!

Pamiątkowe bilety otrzymają osoby, które w niedzielę 10 grudnia 2017 r., w godz. 10:00 – 13:00 pojawią się na przystanku Gdynia Stadion lub Gdynia Karwiny - oczywiście do momentu wyczerpania się nakładu 2,5 tys. pamiątkowych biletów – niezależnie od tego, czy przyjadą pociągiem, czy też po prostu przyjdą zobaczyć nowe przystanki. Dodatkowo dla najmłodszych gości czekać będą kolejowe lizaki, a na przystanku Gdynia Stadion także… maskotka Arki Gdynia z klubowymi gadżetami.

Natomiast ci wszyscy, którzy przyjadą na "Dzień Otwarty nowych przystanków PKM w Gdyni" pociągiem SKM, po okazaniu ważnego biletu (jednorazowego z tego dnia lub miesięcznego) dodatkowo będą mogli wygrać atrakcyjne gadżety ufundowane przez: Samorząd Województwa Pomorskiego, Gdynię, SKM Trójmiasto i Pomorską Kolej Metropolitalną.

Ważnym wydarzeniem tego dnia będzie również odsłonięcie i poświęcenie przez księdza proboszcza Parafia Św. Wawrzyńca - Gdynia Wielki Kack pamiątkowej tablicy postawionej w pobliżu miejsca, w którym od 1947 r. stał przydrożny krzyż, usunięty w związku z budową przystanku PKM Gdynia Karwiny. Uroczystością odbędzie się o godz. 11:00 w pobliżu schodów prowadzących na peron 2 przystanku PKM Gdynia Karwiny, od strony Wielkiego Kacka.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
PKM Gdynia
dworzec
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....