TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Dwie oferty na kontrole biletów Przemyślu
TransInfo.pl - Opublikowano: 16.12.2019 17:30:52
Dwie oferty na kontrole biletów Przemyślu; fot. Agata Czereba

Gdyński Rewizor vs. poznański Wierzyciel w kontrolerskim przetargu Miejski Zakład Komunikacji w Przemyślu.

Miejski Zakład Komunikacji w Przemyślu otworzył 16 grudnia oferty w przetarg, którego przedmiotem jest wykonywanie usługi polegającej na prowadzeniu kontroli biletów i dokumentów za przewóz osób w autobusach komunikacji miejskiej MZK oraz windykacja i egzekucja należności z tytułu jazdy bez ważnego biletu papierowego lub elektronicznego.

To już drugie podejście zamawiającego do znalezienia wykonawcy. Wcześniej się nie udało, bowiem jedyna ofert jaką złożyła CP Windykacja Sp. z o.o. nie mieściła się w budżecie MZK. Ogłoszono więc szybko powtórny przetarg. Zamówienie będzie realizowane przez okres 12 miesięcy począwszy od 1 stycznia 2020 roku.

Dwie oferty

Tym razem jest spora szansa na umowę. Budżet zamawiającego na ten cel to 120000 PLN brutto. W przetargu wpłynęły dwie oferty:

  • od firmy Rewizor z Gdynia na sumę 219292, PLN brutto (!);

  • od firmy Wierzyciel z Poznania na sumę 117489,60 PLN brutto.

Zamawiający oceni teraz oferty z uwzględnieniem dwóch kryteriów: ceny (80%) oraz systemu elektronicznego (20%), jednak wszystko wskazuje, że to właśnie firma z Wielkopolski będzie sprawdzała bilety w Przemyślu.

Kontrola według MZK

Przez jedną kontrolę biletów MZK rozumie wejście co najmniej jednego kontrolera do pojazdu zamawiającego, sprawdzenie, czy wszyscy pasażerowie znajdujący się w pojeździe posiadają ważne bilety na przejazd, a w przypadku przejazdu ulgowego lub bezpłatnego, dokumenty potwierdzające prawo do korzystania z ulgi, oraz potwierdzenie przeprowadzenia kontroli.

Następna kontrola odbywać się ma w innym autobusie lub – w przypadku kontroli na końcowych przystankach trasy autobusu – po rozpoczęciu nowego kursu. Prowadzenie kilku kontroli pod rząd na tym samym kursie będzie traktowane jako jedna kontrola.

Wymagania zamawiającego

Wykonawca będzie zobowiązany do zapewnienia przeprowadzanych kontroli we wszystkie dni tygodnia, o różnych porach z równomiernym ich rozłożeniem na wszystkich liniach, uwzględniając całą trasę przejazdu autobusów (od przystanku początkowego do przystanku końcowego), w czasie realizacji rozkładu jazdy przez pojazdy komunikacji miejskiej. Wykonawca musi posiadać system elektroniczny, w którym rejestrowane będzie bieżące wykonanie usług. System ten powinien zapewniać w czasie rzeczywistym dostęp do statystyki prowadzonych kontroli, wykaz opłat dodatkowych i manipulacyjnych nałożonych, opłaconych, nieopłaconych i anulowanych, a także statystyki pracy poszczególnych kontrolerów, zawierające informacje o wykonanych kontrolach i uwzględnieniem czasu, lokalizacji i linii autobusowej, oraz informacje o nałożonych opłatach.

Ponadto, firma która wygra przetarg zobowiązana będzie do bieżącej obsługi pasażerów poprzez zapewnienie co najmniej dwóch punktów przyjmowania opłat, czynnych 5 dni w tygodniu, w tym jednego punktu czynnego co najmniej do godziny 17:00. Oprócz tego ma zostać uruchomiony co najmniej jeden punkt przyjmowania skarg i reklamacji, czynny co najmniej 3 dni w tygodniu, w tym co najmniej 1 dzień w godzinach porannych (od godziny 7:00), i 1 dzień w godzinach wieczornych (do godziny 18:00). Niezależnie od powyższego wykonawca ma za zadanie uruchomienie infolinii dla pasażerów, czynnej w godzinach co najmniej od 6:00 do 22:00.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
kontroler
Przemyśl
Wierzyciel
Rewizor

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....