TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Druga rocznica Karty Warszawiaka
ZTM WARSZAWA - Opublikowano: 05.12.2015 14:17:24
Druga rocznica Karty Warszawiaka, fot. ZTM

Zarząd Transportu Miejskiego wydał już pół miliona hologramów do Kart Warszawiaka i Kart Młodego Warszawiaka. Gratulacje dla Pani Grażyny Zębali, która odebrała 500 000 tysięczny hologram. Od dyrektora ZTM Wiesława Witka otrzymała na pamiątkę zestaw upominków.

Wydanie półmilionowego hologramu zbiegło się w czasie z drugą rocznicą wprowadzenia ulgi dla osób mieszkających i płacących podatek PIT w stolicy.

Pani Grażyna Zębala, emerytowana nauczycielka, jak sama mówi, bardzo lubi komunikację miejską i często z niej korzysta. Chwali też stronę internetową ZTM, na której regularnie sprawdza rozkłady jazdy autobusów i tramwajów. Pasażerka formalności związane z uzyskaniem hologramu załatwiła w Punkcie Obsługi Pasażerów na Młocinach.

Na spotkaniu, które odbyło się 3 grudnia w siedzibie ZTM, dyrektor Wiesław Witek zaznaczył, że bardzo cieszy się z liczby wydanych hologramów i nie przypuszczał, że nastąpi to tak szybko. Wręczył Pani Grażynie Zębali zestaw upominków ZTM oraz firmowy portfel, do którego, jak mówił, będzie mogła chować teraz zaoszczędzone dzięki uldze pieniądze. Zachęcał też do korzystania ze zniżek m.in. w teatrach, kinach czy ośrodkach sportu, przysługujący osobom posiadającym hologram.

Kończy się właśnie kolejny rok i zbliża się okres rozliczeń. ZTM zachęca wszystkich mieszkających w stolicy do rozliczenia się w Warszawie i wyrobienia Karty Warszawiaka. To nie tylko ulga na bilety w komunikacji miejskiej, ale i promocje w wielu instytucjach. Lista miejsc, które honorują Karty stale się powiększa.

Aby otrzymać hologram wystarczy przyjść do dowolnego POP-u albo WOM-u, wypełnić wniosek i przynieść ze sobą pierwszą stronę PIT z prezentatą urzędu skarbowego. Można też przynieść zaświadczenie z urzędu skarbowego. Jeśli podatek został rozliczony przez Internet, należy wziąć ze sobą pierwszą stronę wydrukowaną oraz wydrukowane UPO (Urzędowe Poświadczenie Odbioru) - PIT wraz z wygenerowanym numerem dokumentu zgodnym z identyfikatorem dokumentu UPO. W przypadku braku numeru niezbędne jest okazanie zaświadczenia z Urzędu skarbowego lub okazanie pierwszej strony PIT poświadczonej przez Urząd Skarbowy. Należy mieć ze sobą dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport oraz WKM lub inny nośnik biletów.

Wszystkie szczegóły dotyczące Karty Warszawiaka i Karty Młodego Warszawiaka sprawdzić można na stronie ztm.waw.pl w zakładce karta miejska.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
ZTM Warszawa
karta miejska

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....