TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|







Dane szczegółowe














Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemu



Profile społecznościowe




Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|







Dane szczegółowe













Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemu



Profile społecznościowe




Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane











Profile społecznościowe



Dodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Dodatkowy milion w zasięgu SkyCash
SKYCASH TL, Transinfo - Opublikowano: 03.01.2017 23:39:48
Dodatkowy milion w zasięgu SkyCash

Z mobilnych biletów dostępnych w aplikacji SkyCash może korzystać dodatkowo niemal milion pasażerów. Komunikacyjny Związek Komunalny Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (KZK GOP), z którym SkyCash nawiązał współpracę, obsługuje łącznie blisko 30 gmin.

KZK GOP działa na terenie o powierzchni ponadtrzykrotnie większej od Warszawy i obejmuje swoim zasięgiem prawie całą konurbację katowicką oraz niektóre obszary z nią sąsiadujące. Każdego dnia z transportu publicznego organizowanego przez Związek korzysta niemal milion pasażerów. Od teraz mogą oni kupować bilety także za pomocą aplikacji mobilnej SkyCash. Dostępne są w niej  bilety jednorazowe, ważne w granicach jednego lub większej liczby miast, albo przez określony czas od zakupu (15, 30 i 60 min.).

Za bilety pasażerowie mogą płacić podłączoną do SkyCash kartą płatniczą lub środkami pieniężnymi, którymi wcześniej zasilili swoje konto. Aplikacja daje ponadto możliwość zakupu w ramach jednej transakcji nawet kilkunastu biletów oraz okazywania ich do kontroli w trybie offline, bez potrzeby łączenia się z Internetem. Po pobraniu SkyCash i zarejestrowaniu się w systemie pierwszy bilet w cenie do 4 zł można skasować za darmo.

KZK GOP to już kolejny międzygminny organizator transportu zbiorowego, z którym współpracuje SkyCash. Od marca 2015 r. użytkownicy aplikacji mogą kupować bilety MZK w Tychach, który organizuje zbiorową komunikację na terenie miasta oraz 15 okolicznych gmin. W aplikacji można znaleźć ponadto bilety metropolitalne, obowiązujące na obszarze kilkunastu gmin, które wchodzą w skład Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej. Obecnie firma pracuje nad wdrożeniem usługi we współpracy z Zarządem Transportu Zbiorowego w Rybniku. Przewoźnik posiada 111 autobusów, które obsługują 44 linie komunikacyjne na obszarze miasta oraz jednostek samorządowych, z którymi zawarto porozumienia. Płatności SkyCash za bilety komunikacji miejskiej działają też w ponad 40 innych miastach na terenie całej Polski, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu i Opolu. W 14 z nich telefon może służyć również jako nośnik biletu okresowego.

? Nawiązanie współpracy z jednym z największych organizatorów transportu zbiorowego w kraju to ważny krok w rozszerzaniu zasięgu SkyCash. Jesteśmy przekonani, że także tutaj mieszkańcy szybko dostrzegą zalety naszego rozwiązania ? mówi Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash. ? Aplikacja jest wygodną alternatywą dla tradycyjnych punktów sprzedaży biletów, ale daje też dostęp do wielu dodatkowych usług. Dzięki nim codzienne korzystanie z przestrzeni miejskiej staje się znacznie prostsze ? dodaje Krajewski.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
płatności mobilne
aplikacje mobilne
bilety elektroniczne
GOP
Górny Śląsk
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....