TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Dodatkowy milion w zasięgu SkyCash
SKYCASH TL, Transinfo - Opublikowano: 03.01.2017 23:39:48
Dodatkowy milion w zasięgu SkyCash

Z mobilnych biletów dostępnych w aplikacji SkyCash może korzystać dodatkowo niemal milion pasażerów. Komunikacyjny Związek Komunalny Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (KZK GOP), z którym SkyCash nawiązał współpracę, obsługuje łącznie blisko 30 gmin.

KZK GOP działa na terenie o powierzchni ponadtrzykrotnie większej od Warszawy i obejmuje swoim zasięgiem prawie całą konurbację katowicką oraz niektóre obszary z nią sąsiadujące. Każdego dnia z transportu publicznego organizowanego przez Związek korzysta niemal milion pasażerów. Od teraz mogą oni kupować bilety także za pomocą aplikacji mobilnej SkyCash. Dostępne są w niej  bilety jednorazowe, ważne w granicach jednego lub większej liczby miast, albo przez określony czas od zakupu (15, 30 i 60 min.).

Za bilety pasażerowie mogą płacić podłączoną do SkyCash kartą płatniczą lub środkami pieniężnymi, którymi wcześniej zasilili swoje konto. Aplikacja daje ponadto możliwość zakupu w ramach jednej transakcji nawet kilkunastu biletów oraz okazywania ich do kontroli w trybie offline, bez potrzeby łączenia się z Internetem. Po pobraniu SkyCash i zarejestrowaniu się w systemie pierwszy bilet w cenie do 4 zł można skasować za darmo.

KZK GOP to już kolejny międzygminny organizator transportu zbiorowego, z którym współpracuje SkyCash. Od marca 2015 r. użytkownicy aplikacji mogą kupować bilety MZK w Tychach, który organizuje zbiorową komunikację na terenie miasta oraz 15 okolicznych gmin. W aplikacji można znaleźć ponadto bilety metropolitalne, obowiązujące na obszarze kilkunastu gmin, które wchodzą w skład Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej. Obecnie firma pracuje nad wdrożeniem usługi we współpracy z Zarządem Transportu Zbiorowego w Rybniku. Przewoźnik posiada 111 autobusów, które obsługują 44 linie komunikacyjne na obszarze miasta oraz jednostek samorządowych, z którymi zawarto porozumienia. Płatności SkyCash za bilety komunikacji miejskiej działają też w ponad 40 innych miastach na terenie całej Polski, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu i Opolu. W 14 z nich telefon może służyć również jako nośnik biletu okresowego.

? Nawiązanie współpracy z jednym z największych organizatorów transportu zbiorowego w kraju to ważny krok w rozszerzaniu zasięgu SkyCash. Jesteśmy przekonani, że także tutaj mieszkańcy szybko dostrzegą zalety naszego rozwiązania ? mówi Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash. ? Aplikacja jest wygodną alternatywą dla tradycyjnych punktów sprzedaży biletów, ale daje też dostęp do wielu dodatkowych usług. Dzięki nim codzienne korzystanie z przestrzeni miejskiej staje się znacznie prostsze ? dodaje Krajewski.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
płatności mobilne
aplikacje mobilne
bilety elektroniczne
GOP
Górny Śląsk

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....