TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Dodatkowe autobusy i tramwaje na Wszystkich Świętych w Szczecinie
PAP TransInfo.pl - Opublikowano: 29.10.2018 18:15:03
Dodatkowe autobusy i tramwaje na Wszystkich Świętych w Szczecinie

Ze zmianami w organizacji ruchu przy szczecińskich cmentarzach muszą się liczyć odwiedzający nekropolie we Wszystkich Świętych. Służby miejskie przygotowały także dodatkowe linie tramwajowe i autobusowe, które podczas święta dowiozą pasażerów na cmentarze.

Czasowa organizacja ruchu przy szczecińskich cmentarzach wprowadzana jest etapami; pierwsze zmiany funkcjonują już od weekendu. Kolejnych można spodziewać się w poniedziałek, a największe zaplanowano na Wszystkich Świętych. Służby miejskie apelują, żeby na cmentarze przyjeżdżać komunikacją miejską.

W czwartek od godz. 6 w okolicach największej szczecińskiej nekropolii Cmentarza Centralnego zamknięte dla ruchu będą obie jezdnie ul. Ku Słońcu, od ronda Gierosa do ronda Pileckiego. Kolejne wyłączone z ruchu ulice to: Karola Miarki, Piękna i Santocka. Objazd zamkniętych ulic będzie możliwy przez Derdowskiego, 26 kwietnia i Krzywoustego do Piastów.

Ruch jednokierunkowy będzie obowiązywał w ciągu ul. Świerczewskiej w kierunku Zielonogórskiej, a także w ciągu ulic Dworskiej, Gajowej i Krzywej.

Powrót do stałej organizacji ruchu zaplanowano w czwartek od godz. 22 lub na wniosek policji. Kierowcy muszą się także liczyć ze zmianami w organizacji ruchu przy cmentarzach w Dąbiu i Zdrojach. 1 listopada do dyspozycji mieszkańców będą także parkingi przy centrach handlowych, znajdujących się w okolicach cmentarzy. Samochód będzie można zaparkować przy galerii handlowej Turzyn, centrum handlowym Atrium Molo, Tesco, Bricoman i Selgros.

Ze zmianami muszą się liczyć także pasażerowie komunikacji miejskiej. Tramwaje i autobusy będą kursować według rozkładów sobotnich, poza niektórymi wyjątkami. We Wszystkich Świętych uruchomione zostaną dodatkowe linie tramwajowe i autobusowe. Składy tramwajowej linii nr 14 kursować będą od filharmonii do Gumieniec. Z kolei tramwaje linii nr 15 zawiozą pasażerów z Dworca Niebuszewo na Gumieńce. Do dyspozycji pasażerów będzie także pięć dodatkowych linii autobusowych. To linia nr 853 (ul. Ludowa – ul. Dworska), linia 860 (Stocznia Szczecińska przez ul. Dworską do ul. Cukrowej), linia 862 (pl. Kościuszki – Cmentarz Zachodni), linia 867 (ul. Ludowa – ul. Karola Miarki), linia 880 (Police - ul. Karola Miarki).

Służby miejskie proszą wszystkich, którzy będą odwiedzali cmentarze o zachowanie ostrożności, szczególnie w rejonie przejść dla pieszych i skrzyżowań. Apelują także o zaopatrzenie się w elementy odblaskowe, czy latarki. Zwracają także uwagę, żeby stosować się do poleceń służb czuwających nad bezpieczeństwem.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Szczecin
linia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....