TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Dodatkowa komunikacja na Verva Street Racing w Gdyni
TransInfo.pl - Opublikowano: 22.08.2019 12:58:08
Dodatkowa komunikacja na Verva Street Racing w Gdyni

W dniach 24 – 25 sierpnia 2019 r. w Gdyni odbędzie się Verva Street Racing – największy w Polsce festiwal motoryzacyjny. W związku z organizacją imprezy wystąpią zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Aby ułatwić dojazd do Śródmieścia w dniach 24 i 25 sierpnia, zwiększona zostaje częstotliwość kursowania autobusów linii S i 160. Wykonywane będą także dodatkowe kursy na liniach 23, 24, 25 i 28, szczególnie w godzinach wieczornych w sobotę. Zwiększona zostaje liczba kursów obsługiwana pojazdami przegubowymi na liniach S, 24, 109, 128, 147, 150, 152, 160, 282 w sobotę i niedzielę.

Poza tym:

- w dniach 23 – 25 sierpnia (piątek – niedziela) nie będą obsługiwane przystanki "Park Rady Europy", "Przystań Żeglugi" i "Sea Towers".

- od godz. 23.00 w piątek 23 sierpnia do ok. godz. 20.00 w dniu 25 sierpnia (niedziela) zamknięte dla ruchu będzie skrzyżowanie ul. Świętojańskiej i 10 Lutego. W tym czasie zmienione zostają trasy linii: 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 710, 723, F, N10, N20, N30, N40 i N94.

W czasie zamknięcia Skweru Kościuszki, 23 i 24 sierpnia trolejbusy linii 21 i 29 kursować będą bez zjazdu na Skwer Kościuszki.

W czasie zamknięcia skrzyżowaniu ul. Świętojańskiej i 10 Lutego, wprowadzone zostają następujące zmiany tras:

Linie: 20, 25, 28 i 723

Trolejbusy ww. linii kursować będą bez wjazdu w ul. Świętojańską oraz plac Kaszubski. Z ul. 10 Lutego trolejbusy pojadą ul. Władysława IV i Jana z Kolna. Na trasie objazdu obowiązuje jedynie przystanek "I Urząd Skarbowy 01" przy ul. Władysława IV.

W kierunku Cisowy i Pustek Cisowskich trasa linii 25 i 28 prowadzić będzie z pętli "3 Maja – Hala" do przystanku bezpośrednio do przystanku "3 Maja 02" przy ul. 10 Lutego, przez ul. Władysława IV, Jana z Kolna, 3 Maja i 10 Lutego. Na trasie objazdu nie obowiązują przystanki pośrednie.

Linia 22

Ze względu na brak odpowiedniej liczby trolejbusów z napędem pomocniczym, w sobotę 24 sierpnia linia funkcjonować będzie na trasie "Cisowa SKM" – "Węzeł F. Cegielskiej", w obu kierunkach z zajazdem na przystanek "Wzgórze Św. Maksymiliana SKM". W sobotę 24 sierpnia, linia 22 nie będzie obsługiwać ul. Świętojańskiej, placu Kaszubskiego, Jana z Kolna oraz Wójta Radtkego.

W niedzielę 25 sierpnia trolejbusy linii 22 kursować będą objazdem ul. Władysława IV, z pominięciem ul. Świętojańskiej i placu Kaszubskiego. Na trasie objazdu obowiązywać będą przystanki:

- Wzgórze Św. Maksymiliana SKM (w kierunku Dworca Gł. PKP);

- Kilińskiego (w obu kierunkach);

- Armii Krajowej (w obu kierunkach);

- I Urząd Skarbowy (w kierunku Dworca Gł. PKP);

- Urząd Miasta – Władysława IV (w kierunku Cisowy).

Linie 21, 23, 24 i 29

Trolejbusy ww. linii kursować będą objazdem, w obu kierunkach ul. Władysława IV, z pominięciem ul. Świętojańskiej i placu Kaszubskiego. Na trasie objazdu obowiązywać będą przystanki:

- Wzgórze Św. Maksymiliana SKM (w obu kierunkach);

- Kilińskiego (w obu kierunkach);

- Armii Krajowej (w obu kierunkach)

Oraz dodatkowo dla linii 23 i 24 przystanek "I Urząd Skarbowy 01" przy ul. Władysława IV (w kierunku Dworca Gł. PKP i Stoczni Gdynia).

Linia 710

Trolejbusy linii od strony Redłowa kursować będą objazdem, w obu kierunkach ul. Władysława IV, z pominięciem ul. Świętojańskiej. Na trasie objazdu obowiązywać będą przystanki:

- Wzgórze Św. Maksymiliana SKM;

- Kilińskiego;

- Armii Krajowej.

Trolejbusy linii 710 ze Stoczni Gdynia i Dworca Gł. PKP kursować będą z pominięciem placu Kaszubskiego i ul. Świętojańskiej, od przystanku "Gdynia Dworzec Gł. PKP – Hala" do przystanku "3 Maja" ul. Wójta Radtkego, 3 Maja i 10 Lutego.

Linia F

Autobusy linii F kursować będą z pominięciem przystanku "Plac Kaszubski – Świętojańska 01" (objazd prowadzić będzie ul. Władysława IV i Wójta Radtkego).

Linie nocne N10, N20, N30, N40 i N94

Ww. linie kursować będą objazdem, w obu kierunkach ul. Władysława IV, z pominięciem ul. Świętojańskiej i fragmentu ul. 10 Lutego. Na trasie objazdu obowiązywać będą przystanki:

- Wzgórze Św. Maksymiliana SKM 01 (kierunku Dworca Gł. PKP);

- Kilińskiego (w obu kierunkach);

- Armii Krajowej (w obu kierunkach);

- Urząd Miasta – Władysława IV 02" (dla linii N20 w kierunku Witomina i Chwarzna).

W przypadku zatorów drogowych uniemożliwiających przejazd dla autobusów i trolejbusów komunikacji miejskiej, mogą zostać wprowadzone dodatkowe zmiany tras, w tym wyłącznie z obsługi Domu Marynarza (linie 128 i 282 skierowane zostaną do Węzła F. Cegielskiej), skierowanie trolejbusów linii 25 i 28 w ul. Dworcową i Wójta Radtkego (zamiast w ul. 10 Lutego) oraz skierowanie trolejbusów linii 21, 29 i 321 w ul. 3 Maja i Armii Krajowej, zamiast w ul. 10 Lutego.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Gdynia
linia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....