TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Czy poznańscy pasażerowie są zadowoleni? ZTM to zbada
- Opublikowano: 05.06.2019 13:30:52
Czy poznańscy pasażerowie są zadowoleni. ZTM to zbada

ZTM Poznań chce poddać pasażerów badaniom satysfakcji klienta. Chodzi o ocenę zadowolenia użytkowników komunikacji miejskiej w Poznaniu w bieżącym roku.

Zanim jednak do tego dojdzie ZTM musi znaleźć firmę, która podejmie się przeprowadzenia odpowiednich badań. W tym celu zamawiający zwrócił się do potencjalnych wykonawców z zapytaniem ofertowym.

Trzy rodzaje badań

Wykonawca będzie zobowiązany do przeprowadzenia trzech rodzajów badań:

  • badanie I - ma dotyczyć satysfakcji klientów i oceny systemu PEKA, warunków, efektywności, jakości i dostępności sieci sprzedaży, sposobu kupowania biletów, doładowywania karty PEKA oraz kontroli biletowej na liniach ZTM. Badania będą przeprowadzone poprzez wywiady osobiste w przestrzeni publicznej realizowane przez ankietera w trakcie bezpośredniego spotkania z respondentem w przestrzeni publicznej przed punktami obsługi klienta ZTM oraz na wskazanych przez zamawiającego przystankach, dworcach, węzłach komunikacji miejskiej. Badanie zostanie wykonane w dniach roboczych w terminie od 7 października do 18 października,

  • badanie II - polegać ma na ocenie satysfakcji klientów w zakresie jakości usług przewozowych na liniach ZTM Poznań, stanu taboru, infrastruktury przystankowej, bezpieczeństwa, warunków komunikacyjnych i informacji pasażerskiej. To badanie ma być przeprowadzone, podobnie jak badanie I, tj. poprzez wywiady osobiste w przestrzeni publicznej realizowane przez ankietera w trakcie bezpośredniego spotkania z respondentem w przestrzeni publicznej przed punktami obsługi klienta ZTM oraz na wskazanych przez zamawiającego przystankach, dworcach, węzłach komunikacji miejskiej. Badanie zostanie wykonane w dniach roboczych w terminie od 7 października do 18 października,

  • badanie III – dotyczące satysfakcji klienta i oceny skłonności mieszkańców Poznania i Aglomeracji Poznańskiej do korzystania z transportu publicznego w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Transportu oraz ich świadomości, opinii i stosunku do inicjatywy Dzień Bez Samochodu. Technika tego badania ma być podobna jak przy badaniu I i II. Jednak to badanie zostanie wykonane wcześniej, bowiem w dniach 16 – 20 września.

Firma, która otrzyma zlecenie będzie musiała również sporządzić raport po wykonanych badaniach. Ma on zawierać prezentację wyników badań uzyskanych na podstawie odpowiedzi pochodzących od ankietowanych. Raport będzie zawierał m.in. część opisową wskazującą na rodzaj badania, zastosowaną technikę, miejsce wykonania badań, próbę oraz część graficzną obejmującą prezentację wyników w formie wykresów, tabel i innych narzędzi graficznych. Termin dostarczenia raportów z badań I i II to 30 października, a badania III – 2 października.

Warunki zapytania

ZTM czeka na propozycje od podmiotów zainteresowanych zamówieniem do 5 czerwca. Wśród kryteriów oceny ofert zamawiający wyróżnił: cenę (60%), termin wykonania badań I i II (22%), termin opracowania i dostarczenia raportów z badań I, II i III (18%).
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
badania
pasażer
ZTM Poznań

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....