TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Co szykuje święta Katarzyna?
MPK POZNAŃ - Opublikowano: 19.11.2015 21:29:59
Co szykuje święta Katarzyna?

Jak zawsze dzień świętej Katarzyny, która jest patronką m. in. tramwajarzy, poznańskie MPK chce spędzić wspólnie z pasażerami, dlatego już w najbliższy weekend serdecznie ich zaprasza do zajezdni tramwajowych: historycznej przy ul. Madalińskiego i najnowocześniej, na poznańskim Franowie.

Będą wystawy taboru, wycieczki po zakamarkach zajezdni i? nie lada gratka - szansa na samodzielne poprowadzenie tramwaju pod okiem instruktora nauki jazdy.

Katarzynki

Drzwi otwarte do zajezdni przy ul. Madalińskiego ? sobota 21 listopada godz. 17:30, 18:00, 18:30, 19:00

Już w najbliższą sobotę MPK Poznań we współpracy z Klubem Miłośników Pojazdów Szynowych organizuje ?Drzwi otwarte? do zajezdni przy ul. Madalińskiego. W wyznaczonych godzinach będzie prezentowany tabor tramwajowy.

Drzwi otwarte do zajezdni Madalińskiego i Franowo - niedziela, 22 listopada godz. 12:00 ? 16:00

W zajezdni na Madalińskiego wyeksponowane zostaną najstarsze i najnowsze typy autobusów, a także pojazdy techniczne i ratownicze, które wykorzystywane są do obsługi wypadków i kolizji.

Z zajezdni na Madalińskiego będzie prowadzić linia specjalna, która będzie wozić poznaniaków do zajezdni na Franowie. Tam, nie wysiadając z tramwaju, będzie można przejechać się po zakamarkach zajezdni, obejrzeć halę postojową, myjnię, tor jazd próbnych?

Na Franowie będzie można również zasiąść za sterami tramwaju i pod czujnym okiem instruktora spróbować swoich sił jako jego motorniczy. Taka możliwość pojawia się zwykle tylko raz w roku - właśnie z okazji święta naszej patronki - i z takiej szansy skorzystać chce bardzo wiele osób.

Trasa linii specjalnej

Madalińskiego ? Hetmańska ? Żegrze ? FRANOWO ? Kórnicka ? rondo Rataje ? Królowej Jadwigi ? Górna Wilda - Madalińskiego

Msza tramwajarska poprzedzona koncertem Orkiestry Miasta Poznania przy MPK Poznań ? niedziela 22 listopada godz. 14:30

Obchodom dnia św. Katarzyny zawsze towarzyszy msza święta o godz. 15:00 w kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Bolesnej przy ul. Głogowskiej 97, która odbywa się z udziałem naszego kapelana, proboszcza tej parafii ks. prałata Eugeniusza Antkowiaka i Orkiestry Miasta Poznania, która dodaje nabożeństwu wyjątkowej oprawy.

Mszę świętą poprzedzi koncert Orkiestry Miasta Poznania przy MPK Poznań pod batutą Jarosława Gerlicha, który rozpocznie się już o godz. 14:30

Złote wajchy dla pracowników MPK Poznań ? środa 25 listopada godz. 14:00, Teatr Nowy

Dzień św. Katarzynki jako jeden z najważniejszych dni w kalendarzu MPK, to także najlepsza okazja, by uhonorować najbardziej wyróżniających się pracowników i podziękować im za codzienny trud. Uroczystość wręczania im pamiątkowych statuetek ? ?Złotych Wajch? odbędzie się 25 listopada o godz. 14:00 w Teatrze Nowym przy. Ul. Dąbrowskiego w Poznaniu.

?Złote Wajchy? ? przyznawane są od 2000 roku, przez wieloosobową Kapitułę, która wybiera 20 wyróżniających się pracowników spośród wielu kandydatów proponowanych przez organizacje związkowe, kierowników działów jak też grupy pracowników. Uhonorowani zostają przedstawiciele różnych zawodów: kierowcy, ślusarze, mechanicy, dyspozytorzy, instruktorzy jazdy, ratownicy, motorniczowie, elektromonterzy? Ci wszyscy, którzy dla pasażerów, dla miasta i firmy robią coś więcej niż nakazują codzienne zadania i obowiązki.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Poznań
MPK Poznań
św. Katarzyna
tramwajarze

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....