TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Bydgoszcz z płatnościami kartą. Od października
TransInfo.pl - Opublikowano: 13.09.2018 15:00:12
Bydgoszcz z płatnościami kartą. Od października

Inauguracja Open Payment System w Bydgoszczy planowana jest na początek października.

Stworzony przez Mennicę Polską, innowacyjny Open Payment System, już wkrótce pojawi się w Bydgoszczy, która w kwietniu 2018 r. podpisała umowę z Mennicą Polską na wdrożenie tego jednolitego systemu poboru opłat w transporcie miejskim.

- Umowa pomiędzy Mennicą Polską S.A oraz Miastem Bydgoszcz zakłada wyposażenie wszystkich pojazdów bydgoskiej komunikacji w nowoczesne automaty biletowe, które poszerzą dotychczasową sieć dystrybucji biletów. Mennica Polska od kilku lat obsługuje system karty miejskiej w największym mieście województwa kujawsko-pomorskiego. W tym kontekście wdrożenie OPS stanowić będzie kontynuację współpracy z Miastem Bydgoszcz na polu poboru opłat za usługi publiczne – dodaje Grzegorz Zambrzycki, prezes Mennicy Polskiej S.A.

Nowe urządzenia będą umożliwiały wnoszenie opłat za bilety jednorazowe i czasowe przy użyciu zbliżeniowej karty płatniczej. Dodatkowo, ich funkcjonalności przewidują możliwość sprawdzenia stanu Bydgoskiej Karty Miejskiej (BKM), czy zakodowanie na niej biletu okresowego nabytego przez Internet. Należy zaznaczyć, że terminale pokładowe posiadają jedynie opcję sprzedaży biletów w formie elektronicznej, co oznacza, że nie będzie można w nich zakupić, czy skasować tradycyjnego kartonika. W ramach umowy, Mennica Polska dostarczy także komplet nowych czytników kontrolerskich, które pozwolą na weryfikację ważności biletu zakupionego zarówno za pomocą BKM oraz karty bankowej zbliżeniowej. Inauguracja nowego systemu planowana jest na początek października.

Równolegle Gdańsk

Także umowa z Miastem Gdańsk na instalację 23 biletomatów pokładowych w 15 autobusach kursujących pomiędzy Lotniskiem im. Lecha Wałęsy a centrum miasta ma zostać zrealizowana w październiku br.

Tutaj warto podkreślić fakt, że Open Payment System jest szczególnie wygodny dla podróżujących, którzy nie znają obowiązujących taryf i nie mają czasu na szukanie punktu sprzedaży tradycyjnych biletów.

Co ważne dla przyjezdnych i okazyjnych pasażerów, nowoczesne rozwiązanie eliminuje również konieczność posiadania dedykowanej karty miejskiej.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
bilet
OPS
ZDMiKP Bydgoszcz
Mennica
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....