TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Bydgoszcz: bilet nowego pasażera
UM BYDGOSZCZ - Opublikowano: 26.05.2015 10:14:14
Bydgoszcz: bilet nowego pasażera

21 maja uruchomiona została sprzedaż ?Biletu nowego pasażera?. Osoby, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie korzystały z biletów okresowych mają okazję w czerwcu przetestować bydgoską komunikację miejską za pół ceny. Bilet dostępny jest wyłącznie w kasach ZDMiKP przy ul. Toruńskiej 174a.

Bilet mogą zakupić  wyłącznie nowi pasażerowie, czyli tacy, którzy co najmniej dwa lata przed 1 czerwca 2015 roku nie kupowali biletów okresowych. Bilet normalny kosztuje  45 zł, a ulgowy 22,5 zł. Bilet nowego pasażera będzie uprawniał do podróżowania po mieście w granicach I strefy (bez komunikacji podmiejskiej) wszystkimi liniami ? dziennymi, i nocnymi.

Z uwagi na konieczną weryfikację historii zakupionych biletów okresowych, bilet dostępny jest wyłącznie w kasach ZDMiKP przy ul. Toruńskiej 174a w godz. 7.00-17.00. Informacja o możliwości zakupu biletu nowego pasażera wyświetlana jest  na tablicach LCD umieszczonych na przystankach komunikacji publicznej. W Strefie Płatnego Parkowania rozprowadzane są również ulotki zachęcające do skorzystania z promocji.

-  Liczę, że bilet nowego pasażera przekona kolejnych bydgoszczan do podróżowania komunikacją miejską. Warto z niego korzystać, ponieważ w ciągu ostatnich lat w transporcie publicznym wprowadziliśmy szereg korzystnych zmian. Standardem stają się pojazdy wyposażone w klimatyzację i bezprzewodowy Internet. Komunikacją dociera na nowe osiedla, a tramwaje zyskują priorytet na skrzyżowaniach z sygnalizacją ? mówi prezydent Bydgoszczy, Rafał Bruski.

W ubiegłym roku udało się rozszerzyć ofertę przewozową linii międzygminnych. Miejskie autobusy dojeżdżają już m.in. do Białych Błot, Przyłęk, Murowańca, Łochowa, Osielska, Niw, Niemcza, Maksymilianowa i Żołędowa. Poza tym udało się zapewnić bezpośrednią komunikację pomiędzy dzielnicami Bartodzieje i Kapuściska. W tym roku poprawiła się obsługa dzielnicy Smukała i Brdyujście. Powstało bezpośrednie połączenie Kapuściska i Łęgnowo z osiedlem Eskulapa. Miasto w ostatnich latach dobudowało też kilka buspasów, remontowane są też zatoki autobusowe. Dzięki wdrożonemu systemowi ITS skrócił się czas przejazdu tramwajami. Poprawia się też punktualność. Miejskie Zakłady Komunikacyjne w tym roku zakupią co najmniej 27 nowych pojazdów. Ogłoszony został też przetarg na obsługę linii nr 51, 58 i 76 nowym taborem.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Bydgoszcz
ZDMiKP Bydgoszcz
promocja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....