TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

BusBonus daje oszczędności pasażerom
MPK LUBLIN Weronika Opasiak, TL, TransInfo - Opublikowano: 27.04.2017 14:42:30
Trolejbus MPK Lublin, fot. MPK Lublin

Jest w Lublinie, Zamościu, Puławach, Kraśniku i Chełmie ? mowa o programie BusBonus, który z powodzeniem realizuje Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Lublinie. To wyjątkowy program, który nagradza stałych pasażerów komunikacji miejskiej i daje im upusty. ? Korzystając z BusBonusa komunikacją miejską właściwie jeździmy za darmo ? tłumaczy Tomasz Fulara, prezes MPK.

BusBonus to program lojalnościowy prowadzony przez MPK. Na czym polega? Wystarczy, że mamy bilet okresowy komunikacji miejskiej, a możemy otrzymać zniżkę na siłownię, basen, do klubu muzycznego, restauracji, czy na badania lekarskie. Jak to działa?

1.         Pokazujemy Kartę Biletu Elektronicznego sprzedawcy.

2.         Sprzedawca sprawdza ważność biletu.

3.         Jeśli na Karcie jest zapisany ważny bilet ? otrzymujesz rabat na zakupy, czy wejście na basen lub mecz.

Zniżki na zakupy wahają się od 50% do 5%. Korzystanie z BusBonusa przekłada się na realne oszczędności w portfelach lublinian.

- Korzystając ze zniżek u jednego, drugiego, czy trzeciego podmiotu, oszczędzamy całkiem sporą sumę ? zachęca Tomasz Fulara.

Nie tylko Lublin

To, że program przynosi efekty, pokazują statystyki. Pasażerów w Lublinie przybywa, a mieszkańcy chętnie korzystają ze zniżek.

? ?Weźmy np. lubelski MOSIR. Tylko w tym punkcie udzielono ponad 10 tys. zniżek ? wskazuje Fulara i dodaje, że od początku realizowania programu, udzielono już blisko 22 tys. rabatów. Wachlarz branż jest bardzo szeroki - od zdrowia, przez gastronomię, po perfumerie, sklepy odzieżowe i meblowe.

Obecnie posiadacze lubelskich Kart Biletu Elektronicznego, mogą korzystać z upustów u blisko 150 partnerów z Lublina, Zamościa, Puław, Chełma i Kraśnika.

? Jest to możliwe ponieważ podpisaliśmy umowy z MZK Zamość, MZK Puławy oraz MPK Kraśnik na wykorzystanie programu. W ostatnim czasie do programu przystąpił również Chełm, a prowadzimy rozmowy z Białą Podlaską ? tłumaczy Fulara. Program na tyle się sprawdza, że chcą go wdrożyć u siebie także inni przewoźnicy z Polski. ? Mieliśmy zapytania również od podmiotów spoza Lubelszczyzny. Jesteśmy już po pierwszych rozmowach - dodaje prezes i zachęca, by włączyć się do programu, który jest bezpłatny.

BusBonus kierowany jest do posiadaczy biletów okresowych komunikacji miejskiej, w Lublinie adresowany jest do osób uprawnionych do przejazdu 30, 90 lub 150-dn. imiennym biletem okresowym zakodowanym na Karcie Biletu Elektronicznego wydanej przez Zarząd Transportu Miejskiego. Obecnie w Lublinie to 37 tys. osób.

? Chcemy w ten sposób nagrodzić stałych pasażerów, którzy z lubelskiej komunikacji korzystają codziennie. To nagroda za ich lojalność, ale celem programu jest nie tylko docenienie dotychczasowych pasażerów. Chcemy zaprosić do miejskiej komunikacji  również osoby, które do tej pory nie korzystały z transportu miejskiego lub korzystały w sposób sporadyczny.

W Lublinie z programu mogą także korzystać pracownicy lubelskiego MPK. Wystarczy legitymacja pracownicza, by skorzystać z licznych zniżek i opustów. W tym mieście BusBonus realizowany jest od 5 lutego 2013 r.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Województwo lubelskie
promocja
program lojalnościowy

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....