TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

BLIK-iem zapłać za podróż
POLSKIBUS - Opublikowano: 23.02.2016 23:27:26
Jeszcze tańsze podróżowanie z PolskiBus.com

PolskiBus.com uruchamia nową promocję, organizowaną wraz z systemem płatności mobilnych BLIK.

PolskiBus.com wspólnie z systemem płatności mobilnych BLIK uruchamia nową promocję. Zakup online biletów na podróże z PolskiBus.com oraz PolskiBusGold.com, zrealizowany w okresie od 22 lutego do 31 marca 2016 roku i opłacony BLIKiem, wiąże się z nagrodą w wysokości 20% zapłaconej kwoty, odbieranej po zrealizowaniu podróży. Minimalną kwotą transakcji upoważniającą do wzięcia udziału w akcji jest 1 zł ? promocja obowiązuje więc na wszystkie bilety już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Oferta łączy się również z innymi, aktualnie obowiązującymi promocjami PolskiBus.com. Co więcej, można z niej skorzystać dowolną ilość razy! Jak to działa?

Podczas rezerwacji podróży na stronie www.polskibus.com lub www.polskibusgold.com jako metodę płatności należy wybrać BLIK. Następnie należy uruchomić w telefonie aplikację mobilną swojego banku i wygenerować kod BLIK. Otrzymany kod wystarczy wpisać podczas dokonywania płatności i potwierdzić transakcję w telefonie. Nagroda pieniężna w wysokości 20% kwoty transakcji (jednak nie więcej, niż 15 zł dla jednej transakcji) zostaje przekazana na rachunek Pasażera w przeciągu 14 dni od daty zrealizowanej podróży. Warunkiem jest jednak zrealizowanie opłaconej podróży ? w przypadku anulowania rezerwacji Pasażerowi nie przysługuje prawo do odebrania nagrody.

?Prezentujemy coś zupełnie nowego! PolskiBus.com nie tylko wprowadza nowy system płatności za bilety za pomocą BLIK, ale także oferuje wyjątkową promocję dla Pasażerów, którzy skorzystają z tej metody podczas zakupu biletów na podróże naszymi komfortowymi autokarami. Po prostu jeździsz i oszczędzasz! Już teraz zapraszamy do rezerwowania wymarzonych wyjazdów na naszych stronach internetowych i płatności za pomocą BLIKa, aby móc odebrać 20% kwoty, które można wykorzystać na przykład na kolejną podróż z PolskiBus.com!? ? mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

System płatności mobilnych BLIK jest dostępny dla Klientów Alior Bank, Millenium Bank, Banku Zachodniego WBK, ING, mBanku, Orange Finanse oraz PKO BP po zainstalowaniu najnowszej wersji aplikacji mobilnej. Pełny regulamin promocji ?20% z BLIK na PolskiBus.com? dostępny jest na stronie www.ecard.pl/promocja oraz www.polskibus.com.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PolskiBus
promocja
BLIK

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....