TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

BiT City zaprasza bezpłatnie
URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO - Opublikowano: 25.09.2015 14:04:12
BiT City zaprasza bezpłatnie

Vouchery z kuponami wymienianymi na bezpłatne bilety na trasie Bydgoszcz-Toruń i Toruń-Bydgoszcz to nowa propozycja zarządu województwa, by zachęcić mieszkańców regionu do kolei jako wygodnego i przyjaznego środowisku środka lokomocji. Akcja jest finansowana z puli promocyjnej BiT City.

Voucher otrzyma w prezencie każdy, kto począwszy od 23 września zakupi bilet miesięczny na pociągi tej relacji w jednej z kas Przewozów Regionalnych. Potem wystarczy zamienić, w kasie lub u konduktora, jeden z dziesięciu dołączonych do niego kuponów na bezpłatny bilet jednorazowy (1 kupon = 1 bilet). Co ważne, z vouchera można korzystać w kilka osób, dzieląc się kuponami z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Jest ich pół tysiąca, będą rozdawane do wyczerpania puli. Kupujący mogą też liczyć na prezenty w postaci kubków termicznych, zagłówków podróżnych, długopisów i ekologicznych toreb na zakupy. Kampania potrwa do 12 grudnia.

- Po remoncie linii i zakupie nowoczesnych pociągów kolej na tej trasie jest rzeczywiście mocną alternatywą dla samochodu. Tym bardziej, że odpadają korki i problem parkowania. Tych, którzy jeszcze tego nie próbowali, zapraszam do sprawdzenia ? zachęca marszałek Piotr Całbecki. W szczycie składy kursują co pół godziny, w innych porach co godzinę, czas przejazdu to około trzy kwadranse.

Obsługujące linię zespoły trakcyjne typu elf, zakupione przez samorząd województwa i eksploatowane przez spółkę Przewozy Regionalne, to naprawdę nowa jakość w kolejowych przewozach pasażerskich w naszym regionie. Wyprodukowane przez bydgoską Pesę, są nowoczesne, ciche, w pełni dostosowane do potrzeb niepełnosprawnych, przyjazne środowisku i energetycznie oszczędne przy rozwijanej prędkości 120 kilometrów na godzinę, a przy tym komfortowe. Posiadają 200 miejsc siedzących, klimatyzację, urządzenia umożliwiające przewóz niepełnosprawnych, bezprzewodowy internet, system audiowizualny i ekologiczne toalety. Kosztowały blisko 84 miliony złotych. Zakupowi towarzyszy pięcioletni serwis techniczny producenta.

Zakup jest jednym z przedsięwzięć grupy BiT City - wartego 1,2 mld złotych pakietu projektów inwestycyjnych, którego celem jest komunikacyjna integracja obu stolic województwa.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kujawsko-pomorskie
BiT City
promocja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....