TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Bilety Przewozów Regionalnych w SkyCash
PRZEWOZY REGIONALNE - Opublikowano: 02.12.2015 23:36:42
Bilety Przewozów Regionalnych w SkyCash

Ruszyła sprzedaż mobilnych biletów na połączenia kolejowe Przewozów Regionalnych w aplikacji SkyCash. Korzystanie z tego rozwiązania pozwala podróżującym na zakup biletów za pomocą smartfonów lub tabletów zdowolnego miejsca, o dowolnej porze, nawet na chwilę przed odjazdem pociągu!

W aplikacji SkyCash dostępne są wszystkie bilety znajdujące się w ofercie Przewozów Regionalnych, w tym również ? po raz pierwszy ? na relacje z przesiadkami. Kupujący może określić liczbę biletów, rodzaj zniżki, atakże połączenie, zktórego chce skorzystać. Opłata za zakupione bilety zostanie pobrana ? zgodnie z wyborem klienta ? albo z wirtualnej portmonetki SkyCash (czyli ze środków pochodzących z wcześniejszego doładowania konta), albo obciąży kartę płatniczą podpiętą do konta. Po dokonaniu transakcji zakupiony bilet trafi do specjalnej zakładki, dzięki której pasażer ma do niego dostęp, nawet jeśli w danym momencie nie ma połączenia z internetem. Zakupione bilety są także wysyłane na adres e-mail użytkownika podany przy rejestracji konta. Na życzenie klient może otrzymać fakturę VAT.

Korzystanie ze SkyCash pozwala zaoszczędzić czas nie tylko w zakresie zakupu biletów, aletakże ich zwrotu, ponieważ wszystkich formalności można dokonać w aplikacji za pomocą kilku kliknięć.

- Udostępnienie pasażerom zakupu biletów w ramach aplikacji mobilnej SkyCash jest realizacją strategii Przewozów Regionalnych związanej z rozwojem nowoczesnych kanałów sprzedaży. Takie działania z pewnością przyczynią się do zwiększenia komfortu podróżowania naszych obecnych i przyszłych klientów - powiedział Andrzej Okoń, dyrektor Biura Handlowego w Przewozach Regionalnych - Skycash, jako absolutny lider płatności mobilnych w Polsce, był dla nas oczywistym wyborem w zakresie strategicznego partnerstwa. Nie mniej ważna była dla nas obecność SkyCasha u innych dużych przewoźników kolejowych. Mamy nadzieję, że wygeneruje to dodatkowy ruch z oraz do największych miast pełniących rolę centrów przesiadkowych ? z korzyścią dla nas, innych przewoźników oraz przede wszystkim pasażerów ? dodaje Andrzej Okoń.

Aplikacja SkyCash jest dostępna dla podróżujących, którzy posiadają urządzenia mobilne zsystemem operacyjnym iOS, Android lub Windows Phone. Poza biletami Przewozów Regionalnych można w niej znaleźć również te, które oferuje wielu innych przewoźników zcałej Polski, jak PKP Intercity czy SKM w Trójmieście. SkyCash to także szybki sposób nakupowanie biletów komunikacji i płatności za parkowanie w kilkudziesięciu polskich miastach, wypłacanie gotówki z bankomatów, zasilanie telefonów na kartę czy przesyłanie pieniędzy do innych użytkowników systemu.

- Rosnąca liczba naszych partnerów to dowód, że płatności mobilne są ważnym aspektem rozwoju polskich przewoźników kolejowych. Cieszy nas, że ta wygodna alternatywa wobec tradycyjnych kas biletowych zyskuje coraz większe uznanie - mówi Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash ? Jesteśmy bardzo dumni, że do grona partnerów Skycasha dołączyły Przewozy Regionalne - największy przewoźnik kolejowy w Polsce, wchodzący w etap intensywnego rozwoju. Aktualnie w naszej aplikacji można znaleźć bilety aż siedmiu przewoźników, których łączny udział w rynku według liczby obsługiwanych pasażerów wynosi blisko 80 proc. - podkreśla prezes zarządu SkyCash.

Przewozy Regionalne powstały w 2001 r. Są największym pasażerskim przewoźnikiem kolejowym w Polsce. Średnio w ciągu doby na tory w całej Polsce wyjeżdża blisko 1600 naszych pociągów. Każdego dnia z usług Przewozów Regionalnych korzysta średnio 220 tys. osób. Udział firmy w rynku kolejowych przewozów pasażerskich wynosi około 30%.

SkyCash to największy w Polsce system płatności i usług mobilnych dla telefonów komórkowych. Pozwala m.in. kupować bilety miejskie i kolejowe oraz płacić za parkowanie w kilkudziesięciu miastach. Aplikację pobrało ponad 2 miliony użytkowników, którzy obecnie dokonują ponad pół miliona transakcji miesięcznie. W październiku 2015 r. firma zajęła pierwsze miejsce Polsce oraz drugie w Europie w Deloitte Technology Fast 50 - rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP PR
SkyCash
aplikacja

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....