TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Bilety MPK Inowrocław doładujesz on-line. Od maja
- Opublikowano: 25.04.2019 15:30:50
Bilety MPK Inowrocław doładujesz on-line

Od 1 maja osoby korzystające z komunikacji miejskiej będą miały możliwość doładować swoją kartę elektroniczną przez Internet. To kolejne udogodnienie dla pasażerów, które wprowadza MPK Inowrocław.

W systemie będzie można doładowywać zarówno bilety terminowe jak i elektroniczną portmonetkę. Dostępne będą wszystkie rodzaje biletów elektronicznych sprzedawane przez MPK Inowrocław.

- System będzie funkcjonował od 1 maja, ale już dzisiaj zachęcam do wyrobienia sobie karty elektronicznej. Aktywnie korzysta z niej blisko 10 tys. osób. Posiadacze karty będą mogli kupić bilet bez wychodzenia z domu – mówi prezes MPK Inowrocław Mariusz Kuszel.

Rejestracja i logowanie

Aby skorzystać możliwości nowego systemu, należy wejść na stronę www.ebilet.inowroclaw.pl i założyć konto powiązane z kartą elektroniczną. Przy rejestracji wymagane jest podanie numeru karty (bez zer początkowych), adresu e-mail, utworzenie hasła oraz podanie kodu weryfikującego (tworzony jest przy wydawaniu karty). Po rejestracji można zalogować się już do systemu, podając numer karty i hasło.

Na stronie po zalogowaniu znajdziemy m.in. część informacyjną dotyczącą aktualnych cen biletów, regulamin sprzedaży, dane MPK oraz przyciski funkcyjne umożliwiające doładowanie biletu, a także funkcję szybkiego sprawdzenia stanu karty i transakcji. System dostosowany jest dla osób słabo widzących.

Płacimy!

Aby dokonać płatności, należy wybrać kolejno: opcję doładowania, rodzaj biletu i czas od kiedy ma obowiązywać bilet. W przypadku portmonetki należy podać również kwotę jaką chcemy wpłacić. W każdej chwili możemy się cofnąć lub anulować już kupiony bilet. Po kupieniu biletu za pośrednictwem portalu płatniczego, następnego dnia roboczego będzie można uaktualnić dane na karcie wkładając kartę do kasownika, który zapisze na karcie nowy bilet.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
bilet
Inowrocław
MPK Inowrocław
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....