TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Bilety Arriva dostępne w sieci Kolporter!
TransInfo.pl - Opublikowano: 02.08.2016 17:38:02
fot. Arriva RP

Arriva RP, jako pierwsza ze spółek kolejowych w kraju, udostępnia swoje bilety w salonikach i salonach prasowych Kolportera.

Od 1 sierpnia we wszystkich punktach Kolportera zlokalizowanych na terenie województw kujawsko - pomorskiego i pomorskiego będzie można zakupić bilety jednorazowe na przejazdy pociągami Arriva. To pierwszy etap współpracy, docelowo bilety Arriva będzie można zakupić we wszystkich punktach Kolportera w Polsce.

- "Współpraca z Kolporterem to ważny krok w rozwoju sieci sprzedaży Arriva i ułatwienie dla naszych podróżnych. Od początku funkcjonowania jesteśmy otwarci na nowoczesne kanały dystrybucji, tym bardziej cieszymy się, że jako pierwsza firma kolejowa udostępnimy nasze bilety w punktach Kolportera. Jestem przekonany, że to doskonałe wykorzystanie potencjału dla dwóch rozwijających się ogólnopolskich marek"- mówi Damian Grabowski, prezes Arriva RP.

- "To znaczące poszerzenie oferty, ale także wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów. Zwłaszcza w sezonie wakacyjnym możliwość zakupu biletów kolejowych w naszej sieci powinna stanowić spore ułatwienie dla podróżujących"- mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.- "Na pewno będziemy starali rozwijać tę ofertę, zakładamy, że do końca roku bilety Arrivy, ale i innych przewoźników kolejowych i autobusowych znajdą się w całej naszej sieci."

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w naszym kraju. Oferuje obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży. Sieć saloników i salonów prasowych Kolportera liczy obecnie 1050 punktów zlokalizowanych w całym kraju. Ofetuje blisko 700 produktów, rocznie obsługuje ok. 70 mln klientów.

Podczas zakupu biletów Arriva w salonikach Kolportera naliczona zostanie opłata manipulacyjna w wysokości 10% wartości biletu, która jednocześnie nie może być większa niż 5 zł. W przypadku biletów do 50 km opłata manipulacyjna jest stała i wynosi 0,39 zł.

W trosce o dobro klienta, wszelkie reklamacje, sugestie oraz pomoc dotyczącą zakupu biletów na pociągi Arriva w salonach Kolportera można uzyskać:

  • w Biurze Obsługi Klienta e-podróżnik za pośrednictwem numeru 123994410 (wew. 2) codziennie w godz. 7:00 - 23:00 oraz pod adresem e-mail: bilety@e-podroznik.pl
  • w Centrum Obsługi Pasażera w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 110-114 lok. 201
  • za pośrednictwem infolinii Arriva (801 081 515 - dla nr stacjonarnych i22 481 39 48 dla nr komórkowych) oraz pod adresem info.kolej@arriva.pl

Regulamin sprzedaży dostępny jest na stronie portalu e-podróżnik.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Arriva RP
Kolpolter
e-Podróżnik

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....