TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

60 kieleckich tablic SIP
ZTM KIELCE - Opublikowano: 09.07.2014 22:52:44
60 kieleckich tablic SIP
Rozpoczął się montaż masztów pod kolejne elektroniczne tablice informacyjne. Do 24 elektronicznych tablic informacyjnych już stojących przy kieleckich przystankach autobusowych dołączy kolejnych 36. W niektórych przypadkach maszty, na których pojawią się tablice, stawiane są od kilku do kilkudziesięciu metrów od przystanków. To celowy zabieg, ponieważ już jesienią rozpocznie się przebudowa przystanków. Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach, by ułatwić pasażerom korzystanie z komunikacji rozbudowuje System Informacji Pasażerskiej. W sumie w lokalizacjach, z których najczęściej korzystają mieszkańcy stanie 60 tablic. System Informacji Pasażerskiej obejmuje nie tylko elektroniczne tablice informacyjne, kielczanie mogą również za pośrednictwem aplikacji mobilnej myBus online, wirtualną tablicę dla każdego przystanku w mieście wyświetlić w swoich telefonach. Równocześnie w mieście prowadzony jest projekt dotyczący modernizacji 80 przystanków. Zainstalowane zostaną nowe wiaty. Wybudowane będą nowe, przystosowane dla wózków perony, z wyprofilowanymi do podjazdu autobusów krawężnikami oraz płytkami dla słabowidzących. Kilkanaście przystanków zostanie przesuniętych względem obecnej lokalizacji, stąd montaż masztów już w docelowych miejscach zawieszenia tablic. W większości przypadków przesunięcie przystanków to kwestia zaledwie kilku metrów. Zauważalne dla kielczan zmiany obejmą jedynie kilka lokalizacji. Największa z nich dotyczy przystanku przy al. IX Wieków Kielc, przy kościele św. Wojciecha. Przystanek zostanie przesunięty o 50 metrów. Prace związane z modernizacją przystanków prowadzi Miejski Zarząd Dróg w Kielcach. Tak duża rozbudowa Systemu Informacji Pasażerskiej możliwa jest dzięki pozyskanym przez Miasto Kielce pieniądzom unijnym (projekt „Rozwój systemu komunikacji publicznej w Kieleckim Obszarze Metropolitalnym”z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej). Projekt warty ponad 300 milionów złotych prowadzony jest od 2009 roku. W tym czasie do użytku kielczan oddanych zostało już 40 nowych autobusów, 24 elektroniczne tablice informacyjne, 20 biletomatów oraz rozbudowana została infrastruktura drogowa i powstały dwa mini dworce na: osiedlach Ślichowice oraz Świętokrzyskim.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ZTM Kielce
Kielce
informacja pasażerska
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....