TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

"Przygarnij Plakat" – specjalna kampania od AMS dla ASP
TransInfo.pl - Opublikowano: 13.07.2018 12:27:58
Przygarnij Plakat

#PrzygarnijPlakat – to tytuł specjalnej kampanii AMS, w której po raz pierwszy w historii plakaty nagrodzone na Międzynarodowym Biennale Plakatu zostały wyeksponowane w przestrzeni miejskiej.

Dodatkowo, na przystankach można posłuchać werdyktu Jury, poznać informacje o autorze plakatu oraz wziąć udział w konkursie.

Siedem plakatów nagrodzonych na tegorocznym 26. Międzynarodowym Biennale Plakatu można od lipca oglądać na Premium Citylightach w wiatach przystankowych i słupach reklamowych AMS w Warszawie. Na wybranych przystankach, dzięki wbudowanym odtwarzaczom mp3, przy użyciu własnych słuchawek, można posłuchać uzasadnienia werdyktu Jury i poznać informacje o autorze plakatu. Informacje dostępne są także na specjalnie przygotowanej stronie konkursowej www.przygarnijplakat.pl.

Kampanii towarzyszy konkurs pod tym samym tytułem, w którym internauci i odbiorcy dzieł mają szansę zdobyć jedno z nich. Wystarczy, że sfotografują wiatę przystankową z wybranym plakatem lub własną ścianę, na której chcą go powiesić i uzasadnią, dlaczego plakat ma trafić właśnie do nich. Nagrodami w konkursie są kulturalne pakiety od jego organizatorów – AMS i ASP – oraz wybrane plakaty w formacie B1.

– Biennale Plakatu zawsze było oknem na świat dla polskich artystów, okazją do poznania światowych nurtów i kierunków rozwoju tej sztuki. Nagrodzone prace, można było dotąd oglądać jedynie na wystawach towarzyszących temu wydarzeniu – mówi prof. Lech Majewski, Prezydent Międzynarodowego Biennale Plakatu w Warszawie. – W tegorocznej edycji, dzięki współpracy z AMS, wychodzimy z dziełami do szerokiej publiczności, mając nadzieję, że plakat wzbudzi emocje, zaintryguje czy też zachęci, by przygarnąć go na stałe – dodaje.

Akcja #PrzygarnijPlakat promuje trwające od 9 czerwca w Warszawie 26. Międzynarodowe Biennale Plakatu – najstarsze i jedno z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń artystycznych poświęconych plakatowi. W tegorocznej edycji wzięło udział 236 twórców z całego świata. Nagrodzono siedem plakatów, które można zobaczyć na stołecznych ulicach i na towarzyszącym Biennale wystawom w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, przy ul. Krakowskie Przedmieście 5 (wejście od ul. Traugutta).

Jedną z imprez towarzyszących Biennale jest wystawa wybranych prac z osiemnastu konkursów Galerii Plakatu AMS, które można oglądać w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie.

Organizatorem 26. Międzynarodowego Biennale Plakatu jest Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, współorganizatorami są AMS, Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej i Muzeum Plakatu w Wilanowie.

Więcej informacji o akcji #PrzygarnijPlakat na www.przygarnijplakat.pl.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
AMS
przystanek

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....